نشر دارخوین، کتاب‌های «اولین اذان»، «تلخ و شیرین»، «امدادهای غیبی» و «شهر هرت » به قلم علی حسینی منجزی را که دربرگیرنده خاطرات آزادگان است، در نمایشگاه استانی اصفهان رونمایی خواهد کرد.

نشر دارخوین، کتاب‌های «کاش او را می‌شناختم»، زندگینامه شهید حسین قجه‌ای به قلم احمد بدری، «سایه‌ها در نیزار» شامل سه داستان کوتاه دفاع مقدس نوشته احمدرضا رشیدی‌پور، «سرگذشتی از یک بنده خدا» اثر فاطمه علی‌پور دهاقانی و «وقتی خانه‌ام ویران شد» خاطرات بمباران هوایی شهر اصفهان به قلم طیبه کیانی را تا شهریور ماه روانه بازار نشر خواهد کرد.

همچنین به زودی کتابی تحت عنوان «آتش به اختیار» به نویسندگی مهدی دین‌پناه از سوی این ناشر آثار دفاع مقدس روانه بازار خواهد شد که به بررسی عملکرد پدافند هوایی مرکزی استان اصفهان می‌پردازد.

«اولین اذان»، «تلخ و شیرین»، «امدادهای غیبی» و «شهر هرت » به قلم علی حسینی منجزی نیز که خاطرات آزادگان را در بر می‌گیرد در نمایشگاه استانی اصفهان رونمایی خواهند شد. مجموعه کتاب‌های «پنج‌دقیقه با بهشتیان» به روایت زندگی ۴۰۰ فرمانده شهید این استان پرداخته که قرار است بیست عنوان دیگر از این مجموعه در شهریور ماه ۹۳ روانه بازار کتاب شود.

کتاب «بوی تنهایی» اثر سعید آقایی و «مهندس شهر قشنگ» سروده حسن خانی و کتاب «مثل یک ستاره» نوشته سمیه لندی، از جمله کتاب‌های این انتشاراتی‌اند که تجدید چاپ خواهند شد.

بر اساس این گزارش، در طرحی تحت عنوان «سیمرغ مهاجر»، در قالب پروژه‌ای ملی و استانی، زندگی فرماندهان استان اصفهان بررسی می‌شود. از جمله این فرماندهان می‌توان به حاج محمدابراهیم همت، شهید حاج محمود شهبازی، شهید حسین قجه‌ای، شهید علی رضائیان،شهید ابراهیم جعفرزاده و… اشاره کرد. زندگی‌نامه این فرماندهان توسط ۳۰ نفر از نویسندگان اصفهانی در حال نگارش است که بر اساس برنامه‌ریزی‌های انجام شده، این آثار تا پایان دی‌ ماه سال جاری تحویل انتشارات خواهند شد.

درباره مدیریت سایت

ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *